ZÁMOCKÝ PIVNÝ FESTIVAL V HOLÍČI

Zaujímavá akcia so širokým dosahom sa udiala v meste Holíč v areáli miestneho zámku v sobotu 17. septembra. Stretlo sa tu množstvo priaznivcov dobrého piva, jedla, dvoj- a štvorkolesových veteránov a vďaka našej maličkosti si prišli na svoje aj priaznivci železnice.

Na pozvanie primátora mesta Holíč Zdenka Čambala náš Klub prezentoval počas IX. Zámockého pivného festivalu svoju putovnú výstavu 50 rokov KŽM Bratislava. Výstava bola umiestnená v čerstvo opravených a priestoroch zámockej Sušiarne tabaku a bola príjemným doplnkom k výstave vzácnych historickýh motocyklových veteránov.

Vďaka pestrému programu sa aj napriek sprvu nepriaznivému počasiu zišlo v Holíči veľké množstvo návštevníkov i motocyklových pretekárov zo Slovenska, Česka, Rakúska a Nemecka.

Na našej výstave mohli návštevníci vidieť opäť časť zbierky historických železničiarskych uniforiem, vitrínové modely v mierke H0 a TT, s ktorými naši dlhoroční súťažili na medzinárodných súťažiach, ale aj práce detí z modelárskych krúžkov, modelové koľajisko a pre najmenších sme pripravili aj množstvo železničiarskych suvenýrov.

Ak ste sa tejto jedinečnej výstavy nezúčastnili, alebo si ju chcete len pripomenúť, kvalitnú reportáž holíčskej televízie nájdete TU a niekoľko fotografií aj priamo NA NAŠEJ STRÁNKE NA FACEBOOK-U.

 

-KŽM Bratislava-

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.