VIDÍME SA NA RENDEZI!

Milí priaznivci železničnej histórie!

Najväčšie stretnutie historických železničných vozidiel je tu a Železničné múzeum v bratislavskej Rači sa na Vás teší v dňoch

18. – 19. júna

na akcií

RENDEZ 2016.

Parné rušne a historické vozne z celého Slovenska, z Česka, Rakúska a Maďarska budú pristavené do areálu Železničného múzea v priestore železničného depa Bratislava – Východ. K tomu dlhé súpravy parných vlakov na celom západnom Slovensku a ďalšie parné vlaky jazdiace po bratislavský staniciach. To všetko zažijete na podujatí RENDEZ 2016.

Priamo v múzeu bude pristavený parný rušeň, na ktorom sa bude možné odviezť, historické motorové dreziny tiež ponúknu možnosť zážitkovej jazdy, náš poštový vozeň z roku 1937 sa na Vás rovnako teší s expozíciou modelového koľajiska Bratislavský uzol v mierke 1:120 (TT). Pripravené sú stánky s občerstvením, vynikajúcou kávou, živá hudba v podobe famóznej jazzovej kapely Funny Fellows a svoje skladby Vám zahrá aj C. a k. historický komorný orchester Železničného múzea.

Samozrejmosťou bude premávka historických električiek a autobusov počas celého „parného“ víkendu. A to úplne zdarma!

Príďte s celou rodinou a priateľmi do Železničného múzea v bratislavskej Rači a zažite unikátny víkend plný železničnej histórie a nostalgie.

Všetky informácie získate na

    • mdc.sk

    • kzm-ba.sk

    • modelari@kzm-ba.sk,

alebo na priloženom plagáte nižšie.

Tešíme sa na Vašu návštevu. 🙂

RENDEZ plagat 2016

-KŽM Bratislava-

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.