ŽELEZNIČNÉ MÚZEUM: ZÁVER SEZÓNY

Október už tradične bude patriť záveru sezóny bratislavskej železničnej nostalgie. Náš Klub s historickým poštovým vozňom, samozrejme, nebude chýbať.

Podujatie s názvom Ukončenie sezóny v Železničnom múzeu sa uskutoční v sobotu 15. októbra v čase od 10:00 do 18:00 a uvidíte na ňom legendárny parný rušeň Albatros 498.104, oživený parný rušeň Uhranka 331.037, motorové dreziny a mnoho ďalších historických železničných exponátov.

Náš Klub prispeje opäť svojim práve opravovaným historickým poštovým vozňom s modelovým koľajiskom Bratislavský uzol, občianske združenie Vláčikovo si pre Vás pripravilo modulové koľajisko v hlavnej budove múzea a pre najmenších budú pripravené aj suveníry na pamiatku.

V rámci podujatia sa Bratislavou preženie mimoriadny parný vlak ťahaný rušňom Albatros 498.104 a vypravený bude aj historický motorový vlak zložený z rušňov M262.004 a M262.007. Špecialitou bude večerný parný vlak ťahaný rušňom Uhranka 331.037.

Nenechajte si ujsť toto unikátne podujatie. Tešíme sa na Vás!

-KŽM Bratislava-

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.