PRVÝ PARNÝ DEŇ V ŽELEZNIČNOM MÚZEU

Srdečne pozývame všetkých priaznivcov železničnej nostalgie, aby prišli navštíviť toto zaujímavé podujatie, určené malým, veľkým i celým rodinám.

Súčasťou programu budú jazdy parných vlakov, výstava historickej železničnej techniky, vozenie sa na drezinách, či na stanovišti parného rušňa. Všetky podrobné informácie nájdete na stránke Múzejno-dokumentačného centra ŽSR:

      http://www.mdc.sk/stranka/otvorenie-sezony-2014/

Na návštevníkov sa určite teší aj Klub železničných modelárov Bratislava, ktorý predvedie jazdy modelových vlakov v mierke TT (1:120) v historickom poštovom vozni Fa 5-2085. Vo vozni je tiež stála výstava fotografií z histórie Bratislavy a jej železničného života a súčasne si návštevníci môžu prezrieť aj malú galériu fotografií z opravy samotného vozňa.

Areál múzea je otvorený už od rána, pre všetkých záujemcov o toto podujatie sú pripravené vlakové spoje priamo zo železničnej stanice Bratislava hlavná stanica.

Tešíme sa na Vás a veríme, že budete mať veľa pekných zážitkov. 🙂

 

– Klub železničných modelárov Bratislava –

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.