POŠTOVÝ VOZEŇ V ROHOŽNÍKU

Poštový vozeň s modelovým koľajiskom „Bratislavský uzol“ bude v stanici Rohožník vystavený počas víkendu 12. – 13. októbra 2019. V tomto roku pôjde o poslednú výstavu KŽM Bratislava mimo hlavného mesta.

Klub železničných modelárov Bratislava a združenie Dopravná nostalgia v spolupráci s Obcou Rohožník, Železničnou spoločnosťou Cargo Slovakia, spoločnosťou BUDAMAR LOGISTICS, Železnicami Slovenskej republiky a Železničným múzeom Slovenskej republiky si pre všetkých priaznivcov železničnej nostalgie a železničného modelárstva pripravil vystavenie múzejného poštového vozňa s expozíciou modelovej železnice a vlakovej pošty v stanici Rohožník, a to už počas víkendu 12. – 13. októbra 2019.

Vozeň bude v tejto stanici vystavený pri príležitosti ukončenia sezónnej premávky osobného vlaku na trase Záhorská Ves – Plavecké Podhradie a späť. Premávka tzv. „Vláčika Záhoráčika“ končí v tomto roku práve v nedeľu 13. októbra 2019. Vláčik Záhoráčik potom na trať vyrazí až na jar budúceho roku.

Nepremeškajte toto jedinečné podujatie a príďte na stanicu Rohožník v sobotu 12. 10., alebo v nedeľu 13. 10.. V oba dni bude výstava otvorená od 10:00.

Tešíme sa na Vás.

KŽM Bratislava

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.