VOZEŇ Fa SA UKLADÁ NA ZIMNÝ SPÁNOK

V utorok 12. novembra 2013 uskutočnil KŽM Bratislava na vozni Fa 5-2085 poslednú brigádu tohtoročnej sezóny.

Dokončili sme posledné detaily na spodnej časti vozňa medzi podvozkami, niektoré súčasti dostali ďalšiu vrstvu náteru a vozeň bol celkovo pripravený na nadchádzajúci zimu. Ďalšie práce a podujatia spájané s KŽM Bratislava a vozňom Fa 5-2085 sa uskutočnia až v roku 2014 – na jar, resp. hneď ako to dovolí počasie.

Ďakujeme touto cestou všetkým, ktorí nám počas tohto roka pomáhali s opravou vozňa a poďakovanie patrí rovnako aj Vám, ktorí ste nás prišli podporiť na niektorú z tohtoročných podujatí, alebo ste sa zastavili pri nás a prehodili pár slov.

Špeciálne poďakovanie patrí Múzejno-dokumentačnému centru ŽSR, v ktorého areáli sa vozeň nachádza a kde sa uskutočňujú všetky opravy. Bez podpory vedenia a pracovníkov tohto centra by sme sa v našich prácach nedostali tak ďaleko, ako sme sa dostali.

Podporu nám môžete vyjadriť aj zapojením sa do nasledujúceho projektu, ktorý priamo slúži na uvedenie vozňa Fa do prevádzkyschopného stavu: https://www.ludialudom.sk/vyzvy/1156

KŽM Bratislava Vám praje príjemne strávenú zimu, pohodové Vianoce a úspešný štart do Nového roka 2014. Veríme, že Váš rok 2013 bol rovnako tak úspešný ako ten náš.

 

– Klub železničných modelárov Bratislava –

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.