ŽELEZNIČNÉ MÚZEUM: SEZÓNA 2016

Prvým verejným podujatím bratislavského Železničného múzea – Rendezu – býva tradične Otvorenie sezóny. Tento rok sa uskutoční v termíne

09. apríla 2016, 10:00 – 18:00.

Na podujatí uvidíte viac ako 60 ročný historický parný rušeň Albatros, zažijete jazdu na starých drezinách, pripravené je občerstvenie a pestrý program pre deti.

Okrem toho pre Vás otvoríme aj náš historický poštový vozeň s modelovým koľajiskom Bratislavský uzol. V ňom si okrem expozície modelového koľajiska budete môcť vyskúšať skutočnú železničiarsku rovnošatu (sako, červená brigadýrka, výpravka) a pre najmenších máme pripravených aj niekoľko suvenírov na pamiatku.

Ak nestihnete najbližšiu akciu Otvorenie sezóny v Železničnom múzeu, nezúfajte, na tento rok ich je pripravených ešte niekoľko ďalších a v septembri premiérovo aj jedna nová. Všetky potrebné informácie o podujatiach z prostredia histórie železnice v Bratislave, ale aj na celom Slovensku nájdete na internetovej stránke Železničného múzea. Pre ideálny prehľad prikladáme aj najnovší plagát so všetkými podujatiami.

Tešíme sa na Vás.

mdc_akcieba2016-page-001

-KŽM Bratislava-

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.